مختصری درباره ما

شرکت پارینه سنگ پاسارگاد در اواخر دهه ۸۰ شمسی در زمینه فروش انواع سنگهای تزئینی و ساختمانی شروع به فعالیت نمود و از بدو تاسیس با تامین سنگهای هتل ها ،مراکز تجاری و ساختمانهای بزرگ گامی کوچک جهت ابادانی کشور برداشت، مدیرعامل شرکت آقای حسن مقتدایی از سال ۷۹ با حضور غیر مستقیم در صنعت سنگ ساختمانی و کسب تجربه در این زمینه توانست پیش زمینه ای قوی در جهت پیشبرد اهداف شرکت ایجاد نماید.

امروز با لطف خدا، تجربه حاصل شده و ایجاد زیر ساخت های مناسب ، این شرکت امادگی همکاری با تمامی انبوه سازان را دارد. برخی از افراد و شرکت هایی که ما افتخار همکاری با ایشان را داریم عبارتند از: گروه هتل های بین المللی قصر به ویژه، شرکت هتل بین المللی قصر طلایی، گروه سرمایه گذاری، هتل های پارس، هتل پارس اهواز، هتل پارس مشهد، هتل پارس کرمان، گروه هتلهای باباطاهر، بانک مرکزی و بسیاری از سازندگان مطرح ایران.

از اهداف اصلی پارینه سنگ در سالهای آینده ورود به بازارهای جهانی و حضوری قوی تر و منسجم تر در صنعت سنگهای ساختمانی می‌باشد.
ما در پارینه سنگ توجه خاصی به نیاز مشتری داریم و جلب نظر و رضایت مشتری برایمان بسیار مهم است. سنگ‌هایی که توسط تیم تخصصی ما ارسال میگردد در مبدا و در زمان بارگیری بازرسی می شود و ما نهایت تلاشمان را می‌کنیم تا رضایت کامل مشتری حاصل گردد.

درباره پارینه سنگ